Groningen, Nederland

Bachelor / HBO

Verloskunde, Verloskunde Academie Amsterdam Groningen

Tessa

Tesst heeft haar HAVO-opleiding afgerond met >8 gemiddeld. Hier heeft ze ook wiskunde bijles gegeven aan onderbouw-leerlingen. Ze heeft ook haar bachelor Verloskunde afgerond en heeft ondertussen al 1 jaar werkervaring in het ziekenhuis. Ze heeft ook een pre-master Strategic Innovation Management gevolgd.

Motivatie

Ik geef graag bijles omdat ik het enorm leuk vind anderen te helpen om lesstof te begrijpen. In het verleden heb ik ervaring gehad met het geven van wiskunde bijles en dat vond ik altijd erg waardevol om te doen.

Mijn aanpak

Ik vind planning heel belangrijk tijdens het geven van bijlessen. Wanneer je voldoende tijd neemt om de lesstof tot je te nemen, zul je het beter begrijpen, er meer plezier uithalen en een hoger cijfer halen. Daarnaast vind ik het belangrijk een 'probleem' of 'onduidelijkheid' van meerdere kanten te benaderen, zodat leerlingen ook echt goed begrijpen wat de oplossing is. Vooral het begrijpen achter de toepassing maakt het verschil tussen een voldoende en onvoldoende. Ik ben geduldig, geordend en vind het belangrijk om het gezellig te houden met een beetje humor.

Opleiding

Diploma 1: MAVO / HAVO Natuur en Techniek & Natuur en Gezondheid aan Hondsrugcollege Emmen

Diploma 2: Bachelor / HBO Verloskunde aan Verloskunde Academie Amsterdam Groningen

Bijles voor deze vakken

Basisschool: Basisschool, Biologie, Engels, Huiswerkbegeleiding, Studiebegeleiding, Wiskunde

Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.