Master / WO Master Meertalige Communicatie
UGent
Gent , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Julie
Ik zit momenteel in mijn master Toegepaste Taalkunde - Meertalige Communicatie (Nederlands-Duits-Spaans). Ik heb vroeger nog in een jeugdbeweging gezeten en heb dus ervaring met zowel jongere als oudere kinderen.
Motivatie
Ik heb momenteel wat meer tijd vrij, en die vrije tijd wil ik graag nuttig invullen door bijles te geven. Zo kan ik zelf meer ervaring opdoen, maar tegelijk ook met mijn kennis en ervaring anderen helpen. Ik zou misschien volgend jaar een educatieve master willen volgen, en bijles geven kan mij hier al goed op voorbereiden.
Mijn aanpak
Ik ben zelf organisatorisch sterk en krijg ook altijd alles mooi op tijd af. Ik zou dus vooral inzetten op een goede planning. Het is natuurlijk ook belangrijk om eerst de luisteren naar hoe de scholier/student zich voelt of waar hij/zij vindt waar de moeilijkheden liggen. Dit kan namelijk soms wel al eens verschillen van wat de ouders vinden. Tijdens de bijles vind ik het belangrijk om genoeg te vragen of ze het begrijpen voor ik overga naar het volgende onderwerp of de volgende oefening. Om te checken of iemand echt iets begrepen heeft zou ik vragen of zij het zelf (kort) kunnen uitleggen aan mij.
Opleiding
Diploma 1: Master / WO Master Meertalige Communicatie aan UGent
Diploma 2: Bachelor / HBO Toegepaste Taalkunde - Duits-Spaans-Nederlands aan UGent
Bijles voor deze vakken
- Basisonderwijs
- Latijn
- Duits
- Nederlands
- Spaans
- HTML-CSS
- Engels
- Cursus iPad
- Microsoft Office
- Webdesign
- Windows