Master / WO Taal- en Letterkunde
KU Leuven
Leuven , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Sam
Ik heb tot mijn tiende in de Verenigde Staten gewoond, waar ik ook Engels sprak, dus mijn Engels is van moedertaal-niveau. Ik heb een Masterdiploma in de Engelse en Duitse Taal- en Letterkunde behaald en werk nu aan een getuigschrift dat gelijkstaat aan de basis van de Bachelor Geschiedenis, wat volstaat voor het niveau van geschiedenis in het middelbaar onderwijs. Ik heb twee jaar ervaring als lesgevend assistent bij een vak over Engelse literatuur, en heb ook al met kinderen, jongeren en studenten gewerkt.
Motivatie
Ik vind het geweldig om mijn passie en mijn kennis over een vak door te geven aan anderen, en al zeker als ik iemand daarmee kan helpen.
Mijn aanpak
Mijn aanpak is persoonlijk en afgesteld op de specifieke noden van de leerling. Ik focus op het communicatieve aspect van een taal leren, en werk zo aan grammatica en vocabularium. Wat betreft geschiedenis, zie ik het vak als één groot verhaal dat op een overtuigende manier gebracht moet worden om te blijven hangen.
Ik luister heel goed naar de noden van de leerling en kan vlot communiceren. Ook ben ik flexibel en heel geduldig.
Opleiding
Diploma 1: Master / WO Taal- en Letterkunde aan KU Leuven
Bijles voor deze vakken
- Geschiedenis
- Duits
- Engels