Master / WO Master in de logopedische en audiologische wetenschappen (optie logopedie)
KU Leuven
Mechelen , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Kyra
Ik ben Kyra en ben afgestuurd als logopediste aan de KU Leuven. Na 3 jaar als zelfstandige logopedist te hebben gewerkt, ben ik nu aan het werk als leerondersteuner in regio Mechelen.
Motivatie
Ik werk heel graag met kinderen en doe dit ook dagelijks in mijn job. Er zijn tegenwoordig lange wachtlijsten, daarom geef ik bijlessen via BijlesHuis.
Mijn aanpak
Ik vind het erg belangrijk om heel kindgericht te werken. Kinderen uit de lagere school hebben soms nood aan leren op een speelse manier en hierop speel ik graag in. Voor ik start met les geven, wil ik graag weten wat er moeilijk verloopt en waar extra aandacht aan moet gegeven worden. Vervolgens bereid ik mijn les voor waarin voldoende tijd zit om te herhalen en om vragen te stellen. Herhaling is erg belangrijk, dus een onderwerp kan in verschillende bijlessen aan bod komen.
Opleiding
Diploma 1: Master / WO Master in de logopedische en audiologische wetenschappen (optie logopedie) aan KU Leuven
Bijles voor deze vakken
- Basisonderwijs
- Biologie
- Nederlands
- Wiskunde
- Engels
- Frans
- Huiswerkbegeleiding
- Studiebegeleiding
- Thesis-scriptiebegeleiding