Groningen, Nederland

VWO / Gymnasium

Gymnasium, Stedelijk Gymnasium Leeuwarden OSG Piter Jelles

Annie

Op dit moment studeer ik European Languages and Cultures aan de Rijksuniversiteit Groningen en mijn passie ligt dan ook echt bij talen. Op de middelbare heb ik examen gedaan in Nederlands, Engels, Frans, Duits en Grieks. De afgelopen jaren heb ik voornamelijk in de horeca gewerkt. Ik vond het vroeger al leuk om mijn medeleerlingen te helpen met hun huiswerk en leren, en help tegenwoordig nog steeds vaak mijn jongere broertje en zusje hiermee!

Motivatie

Ik heb het altijd leuk gevonden om anderen te helpen leren. Uitleggen hoe bepaalde grammaticale regels werken, of samen woordjes stampen, daar haal ik veel plezier uit. Het leukste aan bijles geven is natuurlijk dat er ook nog eens een goed resultaat uitkomt.

Mijn aanpak

Van tevoren kijken naar de stof die er besproken moet worden is erg belangrijk. Een docent moet natuurlijk eerst zelf iets goed snappen voor die het uitleggen kan. Daarnaast is goede communicatie en een goede band tussen docent en leerling van belang, de sfeer moet ook fijn zijn. Ik ben een toegankelijk persoon en vind het altijd belangrijk dat mensen om mij heen zich op hun gemak voelen. Daarnaast ben ik ook een geduldig mens, en ik zal leerlingen de tijd geven die ze nodig hebben om alles goed te begrijpen.

Opleiding

Diploma 1: VWO / Gymnasium Gymnasium aan Stedelijk Gymnasium Leeuwarden OSG Piter Jelles

Bijles voor deze vakken

Engels, Frans, Grieks, Nederlands

Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.