Profiel van Marjolein

    Leslocaties
    • Op locatie

    Profiel van Marjolein
    Leslocaties
    • Op locatie

    Over Marjolein

    Hallo, ik ben Marjolein. In 2007 studeerde ik af als logopediste en startte ik een groepspraktijk. Samen stonden we in voor de behandeling van kinderen, jongeren en volwassenen met een taal- of leerproblematiek. Daarnaast volgde ik ook een psychotherapie-opleiding en nam ik de psychosociale begeleiding van cliënten voor mijn rekening. In 2020 vervolledigde ik ook de lerarenopleiding. Sinds 2016 werk ik als ondersteuningsmedewerker in het onderwijs. Hierbij begeleid ik leerkrachten en kinderen/jongeren met leerproblemen, emotionele problemen of gedragsmoeilijkheden.

    Motivatie

    Mijn grootste motivatie om bijles te geven is om iets te kunnen betekenen voor iemand anders. Elk kind is anders, elk leerproces is anders. Ik ga graag op zoek naar de beste manier om iemand een stapje verder te brengen. Als kind heb ik zelf ook heel wat uurtjes bijles gevolgd, dat heeft steeds veel voor mij betekend.

    Mijn aanpak

    Voor mij staat welbevinden op de eerste plaats. Je kan pas optimaal tot leren komen wanneer je je veilig voelt. In mijn aanpak zorg ik er dus steeds voor dat de lessen in een warme sfeer verlopen. Humor, rust en geduld zijn hierbij belangrijke eigenschappen.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor / HBO Logopedische wetenschappen aan Vesalius

    Bijles voor deze vakken

    • Basisonderwijs
    • Nederlands
      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!