• Nieuw!

Profiel van Toshinaro

Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Profiel van Toshinaro
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Over Toshinaro

Hallo, mijn naam is Toshinaro! Ik beschik over een educatieve bachelor in het secundair onderwijs: Engels. Verder heb ik de equivalenten van een bachelor en master in de Taal- en Letterkunde: Engels. Zo combineer ik diepgaande kennis van de Engelse taal met heel wat praktische bijleservaring.

Motivatie

Ik geef al meer dan 5 jaar bijles Engels, waaronder twee jaar fulltime en meerdere jaren parttime toen ik studeerde. Ik vind het fijn om lessen leuk, interactief en op maat van de leerling te maken, of het nu gaat om zelfvertrouwen, conversatievaardigheden, examenvoorbereidingen of andere noden. Kortom, ik houd steeds rekening met de beginsituatie en de einddoelen van mijn leerling.

Mijn aanpak

Ik ben geduldig, altijd vriendelijk en gepassioneerd om leerlingen te helpen om hun taaldoelen te bereiken. Buiten het geven van bijles geniet ik van DIY-projecten en knutselen, wat me helpt om creativiteit en een praktische aanpak in mijn lessen te brengen. Laten we samen Engels leren leuk en succesvol maken!

Opleiding

Diploma 1: Master / WO Engels aan Patkai Christian College

Diploma 2: Bachelor / HBO Educatie aan Mokokchung College of Teacher Education

Diploma 3: Bachelor / HBO Engels aan NARIC

Bijles voor deze vakken

  • Engels
    Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

    Bedankt voor je aanmelding!