• Nieuw!

Profiel van Sarah

Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Profiel van Sarah
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Over Sarah

Ik ben 52 jaar en heb 30 jaar gewerkt in de journalistiek. Door herstructurering keer ik terug naar mijn oorspronkelijke ambities. Toen ik afstudeerde, vond ik dat ik te weinig levenservaring had om meteen voor de klas te staan. Ik heb mijn master en aggregaat toen aangevuld met een opleiding bedrijfskunde en meertalige zakelijke communicatie. Op die manier ben ik in de journalistiek beland en er 30 jaar blijven 'plakken'. Nu is de situatie omgekeerd. Door mijn levenservaring in zeer uiteenlopende situaties denk ik dat nu heel wat studenten kan helpen, niet alleen met Frans maar ook met leren 'leven/leren', weerbaar te zijn of te worden.
Ervaring: ik heb vroeger avondles gegeven aan volwassenen en bijles aan de kinderen van de buren en kennissen. Ook als leidinggevende in de journalistiek heb ik heel wat opleidingen gegeven.

Motivatie

Ik wil nu de switch maken naar het onderwijs, maar vind de confrontatie met een grote groep misschien nog te vroeg. Uit ervaring weet ik dat bijles geven een veel dichtere relatie is die snel tot meer resultaat kan leiden en ook dat spreekt mij aan.

Mijn aanpak

1. voorstelling van de student en mezelf
2. wat zijn de noden: specifiek en/of algemeen
3. vertrekken van wat de student al kent/kan
4. opbouwen, structureren
5. voorbeelden, concretiseren, vergelijken
6. oefenen
7. herhalen

Opleiding

Diploma 1: Master / WO Romaanse Talen, Journalistiek, Communicatie aan Universiteit Antwerpen

Diploma 2: Master / WO Romaanse Talen, Journalistiek, Communicatie aan Universiteit Antwerpen

Bijles voor deze vakken

  • Frans
  • Nederlands
  • Spaans
    Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

    Bedankt voor je aanmelding!