Profiel van Gommaar

    Leslocaties
    • Op locatie

    Profiel van Gommaar
    Leslocaties
    • Op locatie

    Over Gommaar

    Ik doe Japanse Studies en heb al een verscheidene werk- en buitenlandse ervaringen opgedaan. Verder heb ik ook vrijwillig al wat begeleiding op mij genomen van internationale studenten en eerstejaars binnen mijn eigen opleiding.

    Motivatie

    Ik vind het boeiend het leerproces beter te begrijpen door het ook mee te faciliteren, ik denk dat ik er ook zelf veel uit kan leren over iets leren en aanleren. Ik blijf mijn methodes graag verbeteren. Ik maak me graag nuttig en hoop echt een brug te maken tussen de student en de leerstof als die de toegang moeilijk vindt.

    Mijn aanpak

    Ik neem graag mijn verantwoordelijkheid over de goede toepassing van de leerstof en wil de student er op testen binnen elke sessie. Ik geloof heel erg in de interactie, genoeg testen, drillen en herhalen. Ik wil ervoor zorgen dat er ook geen twijfel meer is over de stof op het einde van de sessie.

    Opleiding

    Diploma 1: VWO / Gymnasium Informaticabeheer aan Koninklijk Instituut Woluwe

    Bijles voor deze vakken

    • Aardrijkskunde
    • Biologie
    • Boekhouden
    • Excel
    • Frans
    • HTML-CSS
    • Huiswerkbegeleiding
    • Informatica
    • Microsoft Office
    • Powerpoint
    • Studiebegeleiding
    • Windows
    • Wiskunde
    • Word
    • Andere talen
    • Engels
    • Geschiedenis
    • Nederlands
    • Nederlands NT2
    • Rechten
      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!