Gescreende docent
Master / WO Handelswetenschappen: Finance & Banking
KU Leuven
Antwerpen , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Benjamin
Met een master in Finance en een aantal jaar werkervaring binnen het vak denk ik dat ik best goed geschikt ben om zaken zoals finance, boekhouden, economie en Excel uit te leggen aan studenten in nood. Zelf heb ik ooit bijles genomen en daar heb ik nog altijd een enorm goed gevoel aan overgehouden, dus nu zit ik graag aan de andere kant van de tafel om iets terug te doen.
Motivatie
Ik wil tonen dat finance en economie niet saai of moeilijk hoeven te zijn, en probeer het leuke aspect ervan over te brengen op de student in kwestie.
Mijn aanpak
Ik ben een zeer rustig persoon die over het algemeen graag uitleg geeft. Aan het einde van mijn studies heb ik nog getwijfeld om een educatieve master erbij te doen, maar omdat ik toen heel snel een job heb gevonden die mij goed lag, heb ik toen voor de andere route gekozen. Ik werk altijd heel hands-on en met veel voorbeelden om alles zo concreet mogelijk uit te leggen.
Opleiding
Diploma 1: Master / WO Handelswetenschappen: Finance & Banking aan KU Leuven
Bijles voor deze vakken
- Economie
- Accounting & finance
- Excel
- Microsoft Office