Echt , Nederland
Roermond , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Hoewel mijn ervaring ligt op het ICT-vlak heeft het overdragen van kennis hierover me altijd veel voldoening geschonken.
Ik beschouw het als een uitdaging dat de ontvanger deze kennis daarna kan benutten.
Mijn interesse daarin is breed, maar mijn voorkeur gaat daarbij uit naar de vakgebieden wiskunde/statistiek en programmeren.
Bijles voor deze vakken
- Elektriciteit
- HTML-CSS
- Informatica
- JavaScript
- Programmeren
- Statistiek
- Wiskunde
Meer bijlesgevers wiskunde

Bijles wiskunde met Wil
- Online
- Op locatie
Over Wil
Na 32 jaar onderwijs binnen de onderbouw en bovenbouw van het voortgezet onderwijs heb ik de keuze gemaakt voor het genieten van een leven zonder verplichtingen. Gedurende mijn pensionering heb ik al regelmatig leerlingen geholpen in het “overleven” van wiskunde. Dit op basis van een online contact. Op basis van een telefonisch contact, in plaats van een online kennismaking, licht ik dit graag toe. Alles in een poging de “vraagtekens” bij de leerlingen, die wiskunde vaak met zich meebrengen, om te kunnen zetten in “uitroeptekens”. En tot slot: “Het maken van fouten is het bewijs dat je probeert.”
- +7 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Joop
- Online
- Op locatie
Over Joop
Joop heeft een PhD in de kernfysica en heeft veel ervaring met bijlessen wiskunde en fysica voor studenten hoger onderwijs en scholieren uit alle klassen (vmbo, vwo, havo). Joop heeft intussen al 10 jaar bijleservaring en weet precies wat er verwacht wordt op het examen.
- +4 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Freek
- Op locatie
Over Freek
Lesgeven vind ik het mooiste wat er is. Het moment dat een leerling zelfvertrouwen krijgt door je bijles is waar ik het voor doe.
Ik heb het bijlesgeven altijd erg leuk gevonden. Bij elke leerling moet je opnieuw afstemmen op zijn of haar leermethode.

- +8 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Michael
- Online
- Op locatie
Over Michael
Ik heb al heel wat ervaring met het lesgeven aan grote groepen, maar ik geloof dat lesgeven in kleine groepen veel effectiever is dan les geven aan een groep van 30 leerlingen. Een coachende manier van lesgeven is een manier die heel goed bij mij past.

- +2 jaar ervaring
Over Frederique
Ik leer zelf heel graag bij en vind het echt heel leuk om mensen te helpen bij een vak waar ik zelf heel gepassioneerd door ben.
De bijles die ik gaf aan mijn broertje was ook altijd leuk en probeerden we allerlei nieuwe oefeningen en ging hij ook op school positief op weg.