UvA
Amsterdam , Nederland
Amsterdam Zuid-Oost , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Het geven van bijles aan scholieren is voor mij een waardevolle en leuke manier om mee te werken aan het onderwijs. Ik ben zelf iemand die graag onderwerpen uitlegt aan anderen. Elke keer als ik mijn enthousiasme en interesse voor onderwerpen die mij na aan het hart liggen aan een ander kan overbrengen, zie ik dat als een overwinning.
Mijn vakkennis ligt met name in de Kunstgeschiedenis en de Geschiedenis, omdat ik dit zelf studeer, respectievelijk gestudeerd heb. Ik heb echter ook genoeg kennis van de hedendaagse maatschappij, om duiding te kunnen geven aan een vak als Maatschappijleer.
Het schrijven van teksten, op een goede manier argumenteren en op juiste wijze formuleren is een ware kunst. Tijdens mijn studie heb ik voldoende teksten geschreven, zodat ik genoeg ervaring heb opgedaan met het plannen van werkstukken en het goed uitwerken van teksten, om dit op een coherente manier over te brengen op anderen. mijn specialisme ligt hierbij niet bij het verwerken van statistieken of data-analyse, maar het schrijven zelf.
Gedurende mijn eigen opleiding heb ik ook weleens problemen ondervonden en ik weet hoeveel het kan betekenen om hierbij een helpende hand te kunnen krijgen. Ik zie het als een uitdaging om samen met de leerling de problemen aan te gaan en mijn steentje bij te kunnen dragen aan zijn of haar studieresultaten.
Opleiding
Bijles voor deze vakken
- Ander
- Geschiedenis
- Studiebegeleiding
Meer bijlesgevers geschiedenis
Bijles wiskunde met Dave
- Online
- Op locatie
Over Dave
Iedereen verdient de kans om het beste uit zichzelf te halen en daarbij is goed onderwijs onontbeerlijk. Om het maximale uit jezelf te halen kan het echter soms nodig zijn om een steuntje in de rug of wat extra aandacht te krijgen. Tegelijkertijd is er mijns inziens niets mooiers dan het delen van kennis en daarom ben ik in het onderwijs gaan werken. Ik hoop dat ik u en anderen mag helpen en zo bij mag dragen aan het verbeteren van het begrip in de wereld.

Bijles aardrijkskunde met Rozemarijn
- Online
- Op locatie
Over Rozemarijn
Ik wil graag jongeren helpen bij de moeilijke punten waar ze tegenaan lopen bij het leren. Ik vind het leuk om mensen te helpen en verder biedt bijles mij een goede mogelijkheid voor het bijhouden van mijn vakinhoudelijke kennis. Ik wil graag samen voor die voldoende strijden!
Bijles wiskunde met Ravin
- Online
- Op locatie
Over Ravin
Ik vind het leuk om bijles te geven aan leerlingen die het echt nodig hebben. Ik heb zelf 3 jaar lang bijles gehad in het vak economie. De bijlessen die ik kreeg, bevielen mij zeker en dit doe ik nu graag van mijn kant!
Bijles economie met Rick
- Online
- Op locatie
Over Rick
Ik vind het erg leuk om ingewikkelde stof op een begrijpelijke manier over te dragen. Ik probeer zo veel mogelijk het probleem te begrijpen en tips te geven om de knelpunten op te lossen. Dat doen we met positieve feedback waardoor de prestaties verbeteren. Ik merk dat mijn studenten dat waarderen. Daarnaast hoop ik mijn leerlingen voor te enthousiasmeren.

- Nieuw!
Bijles thesis-scriptiebegeleiding met Chris Jan
- Online
- Op locatie