Bachelor Software Engineering
Hogeschool van Amsterdam (HVA)
Amersfoort , Nederland
Lelystad , Nederland
Amsterdam , Nederland
Almere , Nederland
Utrecht , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Sinds het begin van de HBO heb ik altijd een liefde gehad voor programmeren en door de jaren heen ben ik er steeds beter in geworden, ondanks dat ik in het begin echt heel slecht was in programmeren en altijd achterliep. Het enige wat mij buiten de les om hielp waren tutorial videos op youtube en heel veel zelfstudie.
In het derde jaar van de HBO heb ik bij een paar programmeerlessen geholpen als 'assistente', wat inhield dat ik studenten moest helpen met hun programmeeropdrachten en vragen moest proberen te beantwoorden van de studenten. Nadat ik hieraan begon merkte ik dat ik het zelf heel leuk (maar ook moeilijk) vond om mensen te helpen met hun programmeeropdrachten en hen de verschillende onderdelen van programmeren uit te leggen. Ik merkte ook dat het eigenlijk heel moeilijk is om programmeren goed uit te leggen omdat het een heel abstract vak is, en je veel concepten in het begin niet 'voor je kan zien'. En ik heb ook gemerkt dat, als programmeurs geen goede beheersing hebben van de 'basis', dit zal leiden tot problemen op lange termijn.
Omdat ik door de jaren heen veel mensen heb geholpen met programmeren en ik het zelf heel leuk vind om mensen programmeren uit te leggen/te helpen met programmeren begrijpen, wil ik bijles geven. En omdat ik begrijp dat programmeren in het begin gewoon heel moeilijk is, denk ik dat ik de situatie van de student(en) beter kan begrijpen (omdat ik zelf ook in dezelfde situatie heb gezeten). En een 1 op 1 bijles lijkt me ook een goed formaat omdat je je lessen kan aanpassen per student. (of je les anders kan indelen). En je kan natuurlijk veel aandacht aan de student besteden.
En ik wil natuurlijk ook bijles geven omdat het voor mij zelf een uitdaging is, omdat programmeren uitleggen iets heel anders is dan zelf programmeren.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Software Engineering aan Hogeschool van Amsterdam (HVA)
Bijles voor deze vakken
- Java
- Programmeren
- Python