Amsterdam , Nederland
Amsterdam-Zuidoost , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Ik wil met veel passie en liefde voor beta-vakken kennis overbrengen aan leerlingen die wat hulp kunnen gebruiken!
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers biologie

- +1 jaar ervaring
Bijles biologie met Sarah
- Online
- Op locatie
Over Sarah
Ik wil graag vanuit mijn eigen ervaring studenten helpen bij het navigeren van het hoger onderwijs. Zelfs voor een goede student is dit een hele uitdaging en als ik daaraan kan bijdragen, vind ik dit voor mezelf heel motiverend.

Bijles biologie met Rob
- Online
- Op locatie
Over Rob
De maximale leerprestatie met een leerling bereiken is nog steeds mijn passie.

Bijles wiskunde met Annemarie
- Online
- Op locatie
Over Annemarie
Na het afronden van het gymnasium en de Hogere Hotelschool (HBO) bleef de passie voor onderwijs bij me kriebelen. Ik heb daardoor de stap gezet om te switchen van carrière en de deeltijd versnelde digi pabo te gaan doen. Hiervan zit ik nu in het eerste jaar, ik loop direct al stage. Om mijn competenties nog sneller en breder te kunnen ontwikkelen, zoek ik deeltijds werk wat aansluit op mijn opleiding. Bijles geven is dan natuurlijk perfect! Ik heb hier ook al enige ervaring mee en heb het altijd zeer leuk gevonden om te doen. Ik hou ervan de leerlingen een 'aha' moment te bezorgen, en de trots op hun gezichten te zien als ze de les helemaal goed, zelfstandig kunnen maken. Vandaar mijn interesse in bijles geven!
Bijles rechten met Rebecca
- Online
- Op locatie
Over Rebecca
Ik ben ben bezig met de studie rechten in Utrecht. Ik heb vorig jaar een docentenopleiding gedaan, gezondheidszorg en welzijn aan de hogeschool Inholland.
Dit vond ik ook ontzettend leuk en heb ook met succes mijn propedeuse behaald. Didactische vaardigheden zijn dan ook geen probleem voor mij, ik kan de lesstof goed overbrengen op de leerling.
Verder vind ik lesgeven echt heel erg leuk en dan kan ik je vooral goed helpen met Biologie, Rechten, Nederlands en studiebegeleiding (en huiswerk plannen).
De reden waarom ik bijles geef, is omdat ik het onwijs leuk vind als je met een leerling begint die erg veel moeite heeft met het vak, het vak stom vindt en daardoor niet aan het huiswerk gaat, toch te stimuleren, goed bijles te geven zodat hij/zij het vak weer leuk gaat vinden en daar goede cijfers in haalt.
Hierdoor wordt school weer leuk, is de leerling gemotiveerd en haalt met gemak goede cijfers!

Bijles cursus iPad met Marjolein
- Online
- Op locatie
Over Marjolein
Ik zie bijles geven als een kans om meer ervaring op te doen in het lesgeven en ondersteunen van leerlingen. Ik heb gemerkt, zowel bij mijn broertje thuis als bij het lesgeven in Nicaragua, dat dit mij erg ligt en ik het erg leuk vind om te doen.