- +8 jaar ervaring
Gescreende docent
PhD Burgerlijk ingenieur
Rijksuniversiteit Gent
Gent , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Bernard
Als ervaren Burgerlijk Ingenieur en doctor in de Toegepaste Wetenschappen ben ik steeds gepassioneerd gebleven door wiskunde, statistiek en fysica ook tijdens mijn lange managementcarrière. Als dusdanig heb ik 20 jaar ervaring opgebouwd in het geven van bijlessen op secundair en universitair niveau, inclusief schakelprogramma's en toelatingsproeven voor (tand)arts.
Motivatie
Ik heb passie voor en 20 jaar ervaring in de opgegeven vakken, ervaring in privéopleiding en het praktisch invullen van de studiemethode. Ik ontving reeds heel veel positieve feedback van oud-studenten.
Mijn aanpak
Mijn filosofie als bijlesgever is om de specifieke behoeften van elke student centraal te stellen. Ik bied niet alleen herhaling van de reguliere lessen (indien nodig), maar richt mijn aandacht vooral op de specifieke uitdagingen die de student ondervindt. Hierdoor wordt elke les doelgericht en effectief ingevuld, zonder tijd te verspillen aan onderwerpen die de student al begrijpt. Als we tijdens het behandelen van een vraag ontdekken dat er een onderliggend probleem is, richten we ons eerst op dit basisprobleem. Pas wanneer dit opgelost is, keren we terug naar de oorspronkelijke vraag. Hierdoor bouwen we samen op naar een solide begrip en een uitstekend resultaat.
Opleiding
Diploma 1: PhD burgerlijk ingenieur aan Rijksuniversiteit Gent
Bijles voor deze vakken
- Scheikunde
- Examencommissie
- Excel
- Thermodynamica
- Toelatingsproef
- Natuurkunde
- Statistiek
- Toelatingsproef-geneeskunde
- Wiskunde
Studenten van Bernard:
Meer bijlesgevers wiskunde

- +1 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Valère
- Online
- Op locatie
Over Valère
Ik hoor en zie overal dat het niveau van de studentenkennis in vakken zoals wiskunde, fysica etc. daalt. Ik vind dit heel jammer omdat dit vroeger mijn favoriete vakken waren en ik de basiskennis van deze vakken als essentieel beschouw voor het leven. Niet iedereen moet een expert zijn in deze vakken, maar een goeie basis is nodig. Ik zou dus graag mijn kennis en talent gebruiken om jongeren hierbij te helpen.
Bijles wiskunde met Elise
- Online
- Op locatie
Over Elise
Het moment waarop de ogen van een student beginnen te schitteren omdat een complex begrip eindelijk op zijn plaats valt, geeft mij een enorme voldoening. Het is dit moment van inzicht dat mij motiveert om bijles te geven, maar ook het zelfvertrouwen zien groeien bij de student en weten dat je hier aan hebt bijgedragen maakt dit werk voor mij bijzonder waardevol.
- +3 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Rutger
- Online
- Op locatie
Over Rutger
Ik vind het enorm voldoening gevend om leerlingen te helpen wanneer ze het moeilijk hebben met een bepaald vak. Tijdens de les is er tijd om sommige zaken uitgebreider uit te leggen aan de leerling of op een andere manier te bekijken dan op school. Ik probeer steeds op een gepersonaliseerde manier tewerk te gaan, iets wat op school ook veel moeilijker kan. Ik heb gemerkt dat leerlingen vooral dit laatste heel erg waarderen en daardoor gemotiveerder worden tijdens de les.

Bijles wiskunde met An-Sofie
- Online
- Op locatie
Over An-Sofie
Ik vind het erg voldoeninggevend om jongeren te helpen en te zien dat ze iets begrijpen dankzij mijn geduldige uitleg. Zelf ben ik altijd een trage leerling geweest, waardoor ik goed weet hoe waardevol extra uitleg kan zijn. Hoewel ik momenteel niet als leerkracht werk, wil ik via bijlessen mijn lerarendiploma graag blijven inzetten.

- +2 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Carla
- Online
- Op locatie
Over Carla
De laatste jaren werk ik met mensen in plaats van met materialen, wat minstens even boeiend is. Naast mijn vakkennis breng ik ook levenservaring mee. Als life coach en mind expert combineer ik het bijbrengen van vakinhoud met het werken aan onderliggende faalangst, eigenwaarde en andere persoonlijke thema’s, wanneer dit nodig is. Ik ondersteun mijn studenten bij het opbouwen van een studieplanning en geef hen methodieken die ik persoonlijk op maat formuleer, gebaseerd op mijn ruime ervaring.
Gezien mijn achtergrond werk ik onder de naam Geluksarchitect. Als coach is het mijn missie om mijn studenten te begeleiden naar de beste versie van zichzelf en hen te helpen beperkende overtuigingen om te keren. Dit is precies wat ik ook als bijlesgever te bieden heb. Ik geef met plezier 1-op-1 bijles en ben ervan overtuigd dat ik een waardevolle bijdrage kan leveren aan de ontwikkeling van mijn studenten. Lesgeven is voor mij meer dan een vak; het geeft me energie en voldoening, en ik zie dagelijks hoe mijn studenten vooruitgaan.