Den Haag , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Het onderwijs trekt mij enorm en ik vind het heel leuk om mijn kennis van de Nederlandse taal en mijn ervaringen met het schrijven van een scriptie of het studeren in het algemeen over te dragen aan mensen die hier minder goed in zijn.
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers nederlands

Bijles Nederlands met Marieke
- Op locatie
Over Marieke
Sinds de laatste jaren nadat ik vrijwilligerswerk bij Vluchtelingenwerk Breda heb gedaan ben ik de post bachelor HBO NT2 begonnen en deze 5 juli 2018 met een diploma afgesloten. Laatste baan was bijles geven aan vluchtelingkindere, deze leerlingen liepen vast met het Nederlands op school. Een uitdagende baan die ik met veel plezier heb gedaan.
Bijles Nederlands met Hester
- Online
- Op locatie
Over Hester
Ik wil mijn liefde voor de Nederlandse taal (in geschreven en gesproken woord) graag overbrengen op anderen.
Bijles wiskunde met Thom
- Online
- Op locatie
Over Thom
Ik ben net afgestudeerd en loop nu stage bij een politiek kennisinstituut in Den Haag. Ik vind het heel erg leuk om scholieren te helpen hogere cijfers te halen!
Bijles studiebegeleiding met Glaudia
- Online
- Op locatie
Over Glaudia
Persoonlijke begeleiding en soms even een steuntje in de rug, kan zoveel verschil maken voor een leerling. Individuele aandacht zorgt ervoor dat er geheel naar eigen inzicht gewerkt kan worden en dat de ondersteuning beter aansluit bij de denkpatronen van de leerling, maar ook dat eventuele aanpassingen makkelijker gemaakt kunnen worden. Ik wil daar graag een bijdrage aan leveren.

- Nieuw!
Bijles anatomie met Elke
- Online
- Op locatie
Over Elke
Mijn motivatie om bijles te geven bestaat uit meerdere componenten: ik vind het heel erg leuk om met kinderen te werken en vind dat ieder kind een eerlijke kans verdient om zich optimaal te ontwikkelen. Niet alle kinderen hebben een stabiele thuissituatie of krijgen voldoende begeleiding in de klas (lerarentekort). Daarnaast denk ik dat ik veel algemene ontwikkeling meebreng en ook humor. En tot slot, omdat ik mijn eigen werk kan indelen als homeopaat in mijn praktijk, ben ik flexibel inzetbaar. Ik houd enorm van taal en spreek verschillende talen vloeiend (Duits, Spaans, Engels, Frans is iets minder). Rekenen en wiskunde gaat ook prima, zeker waar het de basisschool en onderbouw van de middelbare school betreft.