Bijles studiebegeleiding of Spaans met Eduardo

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles studiebegeleiding of Spaans met Eduardo
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Motivatie

    Als native speaker Spaans werk ik al jaren als tolk-vertaler en docent Spaans. Mijn moedertaal is tevens mijn passie, waardoor het me absoluut geen moeite kost om kinderen en volwassenen goed te motiveren bij het leren van het Spaans, een mooie wereldtaal die veel perspectieven kan bieden. Mijn achtergrond als tolk-vertaler en kunsthistoricus heeft uiteraard toegevoegde waarde, want ik beschik over kennis die andere mensen niet in huis hebben.

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers studiebegeleiding

        Amsterdam
        Online
        Over Tanja

        Ik ben erg geïnteresseerd in het geven van bijles, huiswerkbegeleiding, examentraining en studieloopbaancoaching. Op dit moment ben ik werkzaam als Marketeer en organiseer ik verschillende events om studenten te helpen bij hun eerste stappen op de arbeidsmarkt. Ik heb nu 5 jaar werkervaring als marketeer en wil in de toekomst graag aan de slag als docent. In dit voorstadium ben ik op zoek naar een instituut waar ik alvast aan de slag kan met mijn passie en BijlesHuis lijkt mij hier geschikt voor.
        Ik heb de havo afgerond (economie en maatschappij), mijn HBO diploma commerciële economie behaald en een master Marketing afgerond. Ik ben voornamelijk beschikbaar op werkdagen vanaf half 6 en in het weekend.

        Bijles wiskunde, scheikunde of biologie met Jantien
          Amsterdam
          Monnickendam
          Online
          Biologie
          Over Jantien

          Ik vind het leuk om naast mijn studie anderen te helpen met hun schoolwerk. Ik heb bijvoorbeeld gewerkt met kinderen van verschillende educatieve niveaus, kinderen met en zonder verstandelijke beperking en zorgde voor ondersteuning bij verschillende vakgebieden en bij het plannen en begeleiden van het huiswerk. Het geeft mij voldoening anderen te helpen met hun moeilijkheden.

          Bijles huiswerkbegeleiding, Nederlands NT2 of studiebegeleiding met Maaike
            Amsterdam
            Onderwijskunde
            Over Maaike

            In mijn werk als leerkracht mis ik soms de intensieve 1 op 1 begeleiding van leerlingen. Het geven van bijles lijkt me daarom een mooie aanvulling op mijn huidige werkzaamheden.
            In mijn studententijd en middelbareschooltijd heb ik ook regelmatig bijles gegeven en ik vond het altijd leuk om dit te doen.

              Amsterdam
              Online
              Over Christi

              Ik vind het leuk om jonge mensen te begeleiden in het leren, mijn eigen kennis hierdoor te onderhouden. Daarnaast ga ik binnenkort beginnen aan de lerarenopleiding Engels.

              Bijles thesis-scriptiebegeleiding, maatschappijleer of Engels met Justin
                Heerlen
                Online
                Global Studies
                Over Justin

                Als bijna-afgestudeerde in Global Studies (met een focus op sociale wetenschappen en human geography), heb ik een stevige academische basis én een passie voor kennisoverdracht. Ik weet hoe frustrerend en overweldigend leren soms kan zijn — en juist daarom wil ik anderen helpen om grip te krijgen op complexe stof.

                Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

                Bedankt voor je aanmelding!