- +1 jaar ervaring
Gescreende docent
Bachelor / HBO Bedrijfsadministratie (bachelor boekhouden-fiscaliteit)
Hantal-Kortrijk
Wielsbeke , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Veerle
Ik ben Veerle en werk sinds 2021 als vrijwilliger als leerondersteuner. In die rol heb ik al ervaring opgebouwd met huiswerkbegeleiding.
Daarnaast beschik ik over een diploma boekhouden. Enkele jaren geleden heb ik ook een opleiding tot onderwijsassistent in afstandsonderwijs gevolgd, die ik succesvol heb afgerond. Deze opleiding volgde ik om mijn kennis verder uit te breiden en deze toe te passen binnen mijn vrijwilligerswerk, met het oog op eventueel ook een betaalde functie in het onderwijs.
Motivatie
Het was altijd mijn grote droom om in het onderwijs te staan. 40 jaar terug was er echter een overschot aan leerkrachten en moest ik van thuis boekhouden studeren. Ik heb altijd de drang gevoeld om mensen te kunnen helpen, dan vooral kinderen op school. Ik word instant happy als ik op een school loop; iets bijbrengen geeft mij energie.
Mijn aanpak
Ik heb tot nu toe enkel Nederlands bijgebracht, vooral aan anderstaligen. Lezen, begrijpend lezen, spelling. Mijn voorkeur gaat ook uit naar rekenen, want wiskunde was mijn lievelingsvak.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor / HBO Bedrijfsadministratie (bachelor boekhouden-fiscaliteit) aan Hantal-Kortrijk
Diploma 2: Bachelor / HBO Onderwijsassistent aan Centrum voor afstandsonderwijs
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers basisonderwijs
- +2 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Elke
- Online
- Op locatie
Over Elke
Ik help graag kinderen die het op school wat moeilijker hebben. Ook wil ik nog meer met kinderen bezig zijn en wat ik leer of kan, op een zachte en geduldige manier aan hen overbrengen, zodat ze vooruitgang kunnen boeken en beter meekunnen op school.

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Isabelle
- Online
- Op locatie
Over Isabelle
Ik hou enorm van het lesgeven. Een degelijke opleiding is volgens mij een van de hoekstenen om later een goed, gelukkig en gezond leven te kunnen leiden. De kinderen en jongeren van nu zijn immers de volwassenen van de toekomst. Daar wil ik en kan ik nog steeds aan meehelpen, denk ik. Verder voel ik mij graag nuttig, zowel dagelijks als in het algemeen.

Bijles basisonderwijs met Sarah
- Online
- Op locatie
Over Sarah
Wat ik het leukste vind aan bijles geven, is het moment waarop een leerling plots zegt: “Ah, nu snap ik het!” Dat kleine vonkje van inzicht geeft enorm veel voldoening. Ik haal er plezier uit om moeilijke leerstof op een rustige, begrijpelijke manier uit te leggen en te zien hoe het zelfvertrouwen van een leerling groeit.
Daarnaast vind ik het fijn om echt op maat van één leerling te kunnen werken. In tegenstelling tot een klascontext kan je tijdens bijles volledig focussen op wat die ene leerling nodig heeft: een andere uitleg, meer structuur, extra oefening of gewoon iemand die geduldig naast hen zit.

Bijles basisonderwijs met Elise
- Online
- Op locatie
Over Elise
Wat mij motiveert om bijlessen te geven, is de mogelijkheid om leerlingen op een persoonlijke en gerichte manier te ondersteunen. Ik vind het heel waardevol om samen met een leerling te zoeken naar een aanpak die werkt en om te zien hoe stap voor stap meer inzicht en zelfvertrouwen ontstaat.
Ik haal veel voldoening uit het begeleiden van leerlingen die het moeilijk hebben en uit het creëren van succeservaringen. Met een rustige en positieve aanpak wil ik leerlingen niet alleen helpen met hun schoolwerk, maar hen ook motiveren om in zichzelf te geloven. Wanneer een leerling opnieuw vertrouwen krijgt en merkt dat hij of zij wél vooruitgang boekt, geeft mij dat enorm veel energie.

Bijles basisonderwijs met Els
- Online
- Op locatie
Over Els
Ik help graag leerlingen die het moeilijk hebben met leren of motivatie. Mijn focus ligt op rust, vertrouwen en vooruitgang, in kleine haalbare stappen.