- +3 jaar ervaring
Gescreende docent
Bachelor / HBO Lager onderwijs
Odisee Aalst
Baasrode , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Nathalie
Ik ben Nathalie, een open en enthousiaste persoon met brede interesses. Ik ben actief, creatief en zorgzaam. Ik ben gehuwd en mama van twee kinderen.
Al meer dan 20 jaar geef ik met veel plezier les in het lager onderwijs. Ik behaalde zowel een diploma kleuteronderwijs als een diploma lager onderwijs, waardoor ik heel wat ervaring kon opbouwen binnen verschillende leeftijdsgroepen en onderwijscontexten.
Mijn werkervaring ziet er als volgt uit:
-5 jaar in het buitengewoon lager onderwijs, waar ik werkte met kinderen met ASS, ADHD en andere specifieke noden.
-10 jaar in het gewoon kleuteronderwijs, met ervaring in alle leeftijden van de kleuterklas.
-5 jaar in het lager onderwijs: 1,5 jaar in het 2de leerjaar, 1 jaar in een combinatieklas 3de en 4de leerjaar en de afgelopen 3 jaar in het 1ste leerjaar, waar ik momenteel mijn vaste plek heb gevonden.
Motivatie
Het is vooral fijn om eens 1-1 te mogen werken met leerlingen om kinderen echt op maat groeimogelijkheden te bieden.
Mijn aanpak
Wiskunde algemeen: vanuit werkelijkheidsnabije voorbeelden werk ik graag eerst concreet, daarna schematisch en pas dan abstract, om tot een goed fundamenteel inzicht te kunnen komen.
Voor automatisatieproblemen wiskunde: Werken met kapstokken om goede basis te vormen om andere kennis aan op te hangen met zeer afwisselende, speelse werkvormen.
Lezen: Leesscan om tot de kern van het probleem te komen. Achterstand wegwerken door het automatisatieproces terug op te starten bij de pijnpunten.
Studiebegeleiding: Bijsturen executieve functies aan de hand van passende metaforen, bruikbare schema's introduceren om zelfstandig werken te stimuleren.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor / HBO Lager onderwijs aan Odisee Aalst
Diploma 2: Bachelor / HBO Kleuteronderwijs aan KaHo Sint-Lieven Aalst
Diploma 3: VWO / Gymnasium Economie-Moderne Talen aan Sint Vincentius Gijzegem
Bijles voor deze vakken
Studenten van Nathalie:
Meer bijlesgevers basisonderwijs

- +8 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Marion
- Online
- Op locatie
Over Marion
Ik vind het fijn om leerlingen iets bij te brengen. Zeker als het gaat over 'moeilijke' leerstof. Het is elke keer weer een uitdaging om te zoeken naar een gepaste 'werkwijze' voor het kind. Deze uitdagingen heb ik nodig, het is toch zo mooi om te zien als je samen vooruitgang boekt.

Bijles basisonderwijs met Eline
- Online
- Op locatie
Over Eline
Ik sta ontzettend graag voor de klas en zie steeds vaker dat leerlingen (en soms ook ouders) het lastig vinden op het vlak van rekenen en taal. Veel ouders hebben niet de tijd of weten niet welke aanpak hun school hanteert — waardoor de ondersteuning thuis moeilijk is. Daarom wil ik buiten de reguliere lestijden extra begeleiding aanbieden: samen op weg naar volledig begrip en beheersing van de leerstof.

Bijles basisonderwijs met Rani
- Online
- Op locatie
Over Rani
Ik wil kinderen helpen met zaken waarmee zij het moeilijk hebben. Ook een vertrouwenspersoon zijn voor de kinderen vind ik heel belangrijk. Het is fijn om de evolutie van een kind te zien en tijdens dit proces het kind te ondersteunen waar het kind dit nodig heeft.
- +3 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Inez
- Online
- Op locatie
Over Inez
Ik houd van het 1-op-1 werken, de persoonlijke band, het volledig gericht werken op vraag van de leerling en de mogelijke inclusie.

- +2 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Linda
- Online
- Op locatie
Over Linda
Ik werk graag met jongeren en ben nog steeds geboeid door hun leefwereld. Ik leer ook nog graag bij.