- +3 jaar ervaring
Gescreende docent
Bachelor / HBO Lager Onderwijs
VIVES Zuid
Roeselare , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Evelien
Opgegroeid in een onderwijsfamilie zet ik graag de traditie verder.
Als juf en zorgcoördinator heb ik ondertussen wel wat expertise opgebouwd. Graag deel ik dat met de kinderen die het extra duwtje nodig hebben en ook met u als ouder.
Iedereen is uniek binnen zijn/haar leertraject en dat is iets waar ik altijd rekening mee houd!
Motivatie
Ik vind het heel belangrijk dat de leerlingen graag naar school gaan, dat ze zich goed voelen, dat er een wederzijds vertrouwen is en dat ze bij mij terecht kunnen als ze met iets zitten. Waarom vind ik dit zo belangrijk?
Om de soms ‘grote’ stappen die moeten gezet worden, zo ‘klein’ mogelijk te maken. Zodanig dat de kinderen niet struikelen en zeker niet vallen, tijdens de bijlessen wil ik hier graag op inzetten.
Mijn aanpak
"Learning is a journey, not a destination."
Opleiding
Diploma 1: Bachelor / HBO Lager Onderwijs aan VIVES Zuid
Bijles voor deze vakken
- Studiebegeleiding
- Basisonderwijs
- Nederlands NT2
Studenten van Evelien:
Meer bijlesgevers basisonderwijs

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Laure
- Online
- Op locatie
Over Laure
Ik vind het prachtig om kinderen leerstof bij te brengen en zelf nog te leren van kinderen. Wat hun visie op het leven is en eventuele fantasieën. Aangezien ik nog tijd over heb naast mijn full-time job wil ik graag nog wat extra kinderen de kans geven om hun moeilijkheden aan te pakken.

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Hayley
- Online
- Op locatie
Over Hayley
Ik hou er van om kinderen te laten groeien en openbloeien op hun eigen niveau. Elk kind is uniek en moet de nodige ondersteuning krijgen die nodig is om te kunnen ontwikkelen tot een volwassen persoon op hun eigen tempo met aandacht voor hun eigen talenten.

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Isabelle
- Online
- Op locatie
Over Isabelle
Ik hou enorm van het lesgeven. Een degelijke opleiding is volgens mij een van de hoekstenen om later een goed, gelukkig en gezond leven te kunnen leiden. De kinderen en jongeren van nu zijn immers de volwassenen van de toekomst. Daar wil ik en kan ik nog steeds aan meehelpen, denk ik. Verder voel ik mij graag nuttig, zowel dagelijks als in het algemeen.

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Thaïs
- Op locatie
Over Thaïs
Ik heb er altijd al van gehouden om met kinderen te werken. Al tijdens mijn studententijd begeleidde ik Kazou-kampen, werkte ik in een kinderdagverblijf en ging ik regelmatig babysitten. Die ervaringen hebben mijn passie voor het werken met kinderen alleen maar versterkt.
Ik haal veel voldoening uit het begeleiden van leerlingen één-op-één, omdat ik het belangrijk vind om echt te kunnen inspelen op hun noden en groeikansen. Het is bijzonder fijn om mijn eigen kennis en vaardigheden door te geven en te zien hoe een leerling stap voor stap vooruitgaat. Dat gevoel van samen groei realiseren, motiveert me elke dag opnieuw.

- +4 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Gwendolyn
- Online
- Op locatie
Over Gwendolyn
Ik leer graag kinderen iets bij. Ik geef heel graag wiskunde.