1-op-1 bijles in Ohé en Laak
Op zoek naar een bijlesdocent in de regio Ohé en Laak die écht bij je past? Sinds 2013 kiezen we voor elke student zorgvuldig de juiste docent op basis van kennis, ervaring en een persoonlijke klik. Onze docenten doen meer dan uitleggen – ze motiveren, geven inzicht en zorgen dat jij vol vertrouwen vooruitgaat.
Enkele van onze geselecteerde bijlesdocenten:
Enkele van onze geselecteerde docenten:

- +2 jaar ervaring
Bijles SPSS met Ellen
- Online
Over Ellen
Tijdens mijn studie merkte ik dat ik mijn medeleerlingen vaak hielp met statistiek. Wanneer die leerlingen dan met een goed cijfer bij me terug kwamen, gaf dat mij veel voldoening.

Bijles basisonderwijs met Manon
- Online
- Op locatie
Over Manon
Ik studeer geneeskunde. Hierom is het voor mij zowel leuk om uitleg te geven over biologie, als dat het ook leerzaam is voor mezelf om mijn kennis over te dragen.

Bijles Engels met Daphne
- Online
- Op locatie
Over Daphne
Ik vind het dankbaar werk, er is niets beters dan een berichtje krijgen omdat een leerling een ruime voldoende heeft gehaald voor een vak waar hij moeite mee had. Bovendien is het bijles geven in talen een goede manier om ook mijn eigen talen bij te houden!

Bijles Spaans met Luis
- Online
- Op locatie
Over Luis
Mijn liefde voor mijn Spaanse moedertaal is verweven met de Spaanstalige literatuur, muziek, kunst en cultuur. Ik ben dan ook gedreven om deze taal met zijn prachtige rijkdom zoveel mogelijk uit te dragen op allerlei niveaus. Voor mij is het fantastisch om te zien hoe de leerlingen plezier hebben als ze Spaans aan het leren zijn en dat ze steeds meer onderwerpen ontdekken en gebruiken om beter de vier vaardigheden te gebruiken. Als docent Spaans ben ik co-auteur van een methode Spaans. Dit is een prima ervaring voor mij als docent Spaans. Tijdens het ontwikkelen van deze methode is aandacht besteed aan de vier vaardigheden, het vakgerelateerde jargon en aan de cultuur van Spanje en Latijns-Amerika. De methode voldoet aan de eisen van de ERK. Daarnaast heb ik meegewerkt aan de constructie voor de KLV-toets Spaans, waarbij het zoeken van geschikt materiaal, het creëren van vragen, luister- en kijkfragmenten centraal stond. Ik ben van mening dat het materiaal dat gemaakt en gebruikt wordt door de studenten relevant en actueel moet zijn, dat dit materiaal moet aansluiten en voldoen aan het niveau en curriculum van de studenten en aan de tijdsgeest. Vakgerelateerde en algemene woordenschat zijn van belang voor de studenten en ook het gebruik ervan in verschillende situaties is belangrijk. De studenten trainen en laten oefenen met de taal (ook via de digitale middelen) is een essentiële taak van de docent, ook hen motiveren is een prima sleutel om succes te boeken tijdens hun leerproces. Ik ben in staat om dit goed te doen. Daarnaast zie ik het materiaal als een middel om de kennis van de studenten te versterken en uit te breiden. Motivatie van de studenten (tijd, discipline, behoefte om de taal te leren en geduld) speelt in mijn ogen echter ook een zeer belangrijke rol gedurende het leren van het Spaans. Als docent ben ik iemand die betrokken is en ik deel graag mijn inzichten over leerprocessen en onderwijsgerelateerde thema’s met collega’s. Ik ben bekend met het maken van PTA's, toetsen, school- en centrale examens en programma’s. Ik ken ook de methodes die op dit moment voor het vak Spaans actueel en relevant zijn. Ik maak regelmatig gebruik van ICT (talenquests), daarnaast ben ik gewend om zowel in kleine als in grote groepen te werken. Ik ben ook gewend om materiaal op maat te maken, voor allerlei niveaus. Ik ben flexibel, leergierig, geduldig, een harde werker, open en kan onderwerpen goed uitleggen. Ik ben ook iemand die duidelijk is in de lessen en stevig in zijn schoenen staat. Duidelijk zijn en goede afspraken maken, zijn belangrijk voor het prima verloop van de lessen van de leerlingen.

Bijles wiskunde met Joelle
- Op locatie
Over Joelle
Ik help studenten graag een handje bij het vak Wiskunde A.
Momenteel studeer ik IBMS op de Fontys University of Applied Sciences. Dit is een Engelstalige opleiding die gerelateerd is aan finance, management, statistiek en wiskunde. Ik verheug me erop andere studenten een handje te kunnen helpen bij het behalen van hun diploma.
1-op1 begeleiding voor het beste resultaat
Wij geloven in de kracht van persoonlijke bijles . Tijdens reguliere lessen is er vaak (te) weinig aandacht voor het individu. Dit gaat veelal ten koste van het begrijpen van de lesstof. Wij doen het 180 graden anders: onze bijlessen zijn individueel en geheel op het tempo van de leerling. Zo ontstaan er geen misverstanden, is alles duidelijk en weet de leerling waar hij/zij aan toe is. Bovendien zijn onze docenten allemaal hoogopgeleid en beschikken over voldoende ervaring. De combinatie van steengoede docenten en individuele bijles maakt BijlesHuis betrouwbaar. Tevens beschikken onze leerlingen over de mogelijkheid om zelf tijden en locaties uit te zoeken voor de lessen.
De beste bijlesdocenten in Ohé en Laak
Loop je vast tijdens je studie of op school? Overweeg dan bijles in Ohé en Laak van een van onze hoogopgeleide bijlesdocenten. Middels een telefonisch intakegesprek met onze coördinatoren vinden wij de kern van jouw probleem. Samen zoeken we een geschikte docentenmatch in ons grote lerarenbestand. Zo weten we zeker dat het klikt. Toch geen klik? Geen punt, maak dan kosteloos gebruik van onze fitgarantie. Dit houdt in dat je op elk moment van docent kunt wisselen als die jou niet bevalt. Ongeacht welk vak even niet lukt, onze docenten in de omgeving Ohé en Laak staan voor jou klaar.
Handige info via jouw persoonlijk portaal
Waar vind ik mijn geplande bijlesuren? Waar kan ik feedback geven op mijn bijlesdocent als ik daar behoefte aan heb? BijlesHuis staat voor een persoonlijke aanpak, dat zie je ook terug in het persoonlijk portaal dat we samen met lesgevers hebben ontwikkeld speciaal voor jou! Via dit portaal vind je een overzicht van alle belangrijke informatie omtrent de bijles , maar het is ook een ontmoetingsplek voor jou en de docent als je voor online bijles kiest. Je kunt er aantekeningen maken en je docent kan bruikbare informatie, zoals een plan van aanpak, en tussentijdse persoonlijke feedback achterlaten. Ook de contactgegevens van je docent vind je hier. Alles bij elkaar, wel zo handig!
Waarom 25.000+ studenten vertrouwen op BijlesHuis
| Zoekertjes-platformen | ||
|---|---|---|
| Persoonlijke opvolging van je traject | ||
| Gegarandeerde klik met je docent | ||
| Persoonlijk geïnterviewde docenten | ||
| Screening van cijferlijsten en diploma's | ||
| Online lessen achteraf herbekijken | ||
| Continue interne evaluatie | ||
| Snel bereikbaar voor vragen | ||
| Gratis online oefenmateriaal | ||
| Volledig legaal en geregistreerd | ||
| Snelle vervanging bij last-minute annuleringen | ||
| Al deze zaken zelf regelen | ||
| Tarief voor bijles | €35 - €48 | €20 - €120 |
Hoe werkt bijles via BijlesHuis?
Wij zoeken de beste bijlesdocent in Ohé en Laak op basis van jouw vraag.
Vertel ons waar je hulp bij zoekt
Vul het formulier in op onze website, en binnen 24 uur neemt een bijlescoördinator contact met je op om je wensen te bespreken en je vragen over bijles in Ohé en Laak te beantwoorden.
We vinden de perfecte bijlesdocent voor je
Uit ons brede netwerk kiezen we de perfecte tutor in regio Ohé en Laak. Al onze docenten worden grondig gescreend op didactische vaardigheden, ervaring en diploma's, zodat je kunt vertrouwen op kwalitatieve begeleiding.
Start met bijles in Ohé en Laak of online!
ls je akkoord gaat met ons voorstel, neemt je lesgever snel contact op om de eerste bijles in te plannen, op een tijd en locatie die jou het beste uitkomt – in regio Ohé en Laak of online. Mocht er geen klik zijn, regelen we direct kosteloos een nieuwe docent.

Studenten die we al konden helpen
Op zoek naar een bijlesdocent?
Wij zijn bereikbaar voor elke vraag.

Ine
Coördinator Ohé en Laak









